ITC  
 
Countries / Territories

Kadın Tedarikçiler Sergi ve Forumu

 • trwevf

  WVEF Istanbul için yeni tarihler;

   

   

  Uluslararası Ticaret Merkezi ITC ve KAGİDER olarak İstanbul Kadın Tedarikçiler Sergi ve Forumunun 23-24 Şubat 2017 tarihlerinde Istanbul Hilton Otel’de gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duyarız. Foruma katılım için başvuru yapmış 700 firmanın 450’si ön elemeden geçerek seçilmiş bulunmakta olup yeni başvurular 1 Ocak 2017 tarihine kadar alınacaktır.

  Forum, kadın girişimcilerin öğrenebileceği, satın almacılar ile B2B toplantılar yapabileceği, iş sözleşmesi imzalayabileceği , işini büyütüp uluslararası pazara girme fırsatını yakalayabileceği en önemli küresel etkinliktir. Daha önce Brezilya, Ruanda, Meksika ve Çin’de gerçekleştirilen forumlarda ITC, binlerce B2B toplantı yapılıp bu toplantıların sonunda 50 milyon dolardan fazla iş sözleşmesi imzalanmasını sağlamış ve 2020 yılına kadar 1 milyon kadının pazara erişimi hedefiyle dünyanın dört bir yanından paydaşlarını “SheTrades” inisiyatifini desteklemeleri için harekete geçirmiştir. Kadın Tedarikçiler Sergi ve Forumu deneyimi için adresinden ulaşabilirsiniz.

  Uluslararası Ticaret Merkezi ITC ve KAGİDER, yerel ve uluslararası paydaşları ile işbirliği içinde Kadın Tedarikçiler Sergi Forumu İstanbul etkinliğinin kadınların ticaret yoluyla güçlenmesine net katkılar sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir. Kadın girişimcilerin geleneksel olarak Forum kapsamında elde ettiği B2B ve kapasite gelişimi fırsatlarına ek olarak Istanbul etkinliğinde yatırım ve inovasyona da odaklanılacaktır.

  NELER BEKLEMELİSİNİZ?

  • Endüstrinin uzmanlarından dinleyin
  • Yatırımcılar için hazırlanın
  • Yetenek ve bilgilerinizi taçlandırın
  • Tedarik Zincirlerinde KENDİ YERİNİZİ keşfedin
  • Ortaklıklar ve uzun vadeli kuvvetli iş ilişkileri başlatın

  WVEF ANA SEKTÖRLER:

  • Bilgi ve İletişim Teknolojileri ve Ticari Hizmetler
  • Tekstil ve Giyim
  • Turizm

  KATILIM ŞARTLARI:

  • Sahibi kadın olan şirketler* başvurabilir
  • Tüzel kişiliğe sahip olmak
  • WVEF sektörlerinden birinde faaliyet gösteriyor olmak (Bilgi ve İletişim Teknolojileri ve Ticari Hizmetler, Tekstil ve Giyim, Turizm)
  • Şirketin ekonomik dönüşüm sürecinde veya gelişmekte olan ülkede faaliyet göstermesi gerekmektedir Listeye bakınız.

  Daha önce başvuru yapıp rekabetçi bir ön elemeden geçerek seçilmiş olan şirketler 1 Ocak 2017 tarihine kadar katılımlarını teyit etmeleri için kayıt linki ile bir eposta alıyor olacaklar.

  Yeni başvurular 1 Ocak 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Seçilme şansınızı arttırmak için şimdi Kadın Tedarikçi linkinden başvurunuzu yapınız.

  Başvurunuzu Kadın Tedarikçi Başvuru Formu’nu doldurarak 1 Ocak 2017 tarihine kadar yapabilirsiniz.

  Kadın tedarikçileri satın almacılar, yeni ortaklar ve yatırımcılar ile bir araya getiren bu uluslararası fırsatı kaçırmayın.

  Not: Alınan bilgiler seçim ve eşleştirme sürecinde kullanılacağı için başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. WVEF profil örneğine adresinden ulaşabilirsiniz.

   

  23-24 Şubat 2017’de İstanbul'da düzenlenecek Kadın Tedarikçiler Sergi ve Forumu'na (WVEF İstanbul) katılımın BEDELSİZ olduğunu bilginize sunarız. Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) ve Türkiye Kadın Girişimcileri Derneği (KAGİDER)’in, herhangi bir kurum/kuruluş tarafından WVEF İstanbul etkinliğine katılım bedeli talep edilmesi konusunda hiçbir taahhüdü ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüm sorularınız için bize womenandtrade@intracen.org adresinden ulaşabilirsiniz.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN:

  E-posta: kagider@kagider.org
  Web sitesi: http://www.intracen.org/wvef
  Facebook: https://www.facebook.com/turkiyekadingirisimcilerdernegi/?ref=nf
  SheTrades: http://www.shetrades.com/

  ULUSLARARASI ORTAKLAR

   

  ORTAKLAR

  SUPPORTED BY

   SUPPORTED BY1   

     * Kadınlara ait şirketler, çoğunluk hisseleri kadınlara ait, yönetilen ve kontrol edilen şirketler olarak tanımlanmaktadır.

 •  SUPPORTED BY

  Logo WTO1